Glasmålning Kina

559904

GLASMÅLNING, Kina, 1800-tal, figurscen, 48x67 cm

Skadat glas, skador

Orientaliskt, Konst

Glasmålning Kina

Budhistorik (4 bud)

4168064
1 600
4162936
4168063
1 400
4162936

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.