Andreas Ribbung färglitografi

559900

ANDREAS RIBBUNG (född 1967): Karp, signerad Ribbung, 25/100, färglitografi, ca 28x41 cm

Fack 13

Andreas Ribbung färglitografi

Budhistorik (1 bud)

4162917
2018-07-18 00:43:44

2018-07-22 kl 19:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.