Ulf Wahlberg färglitografi

559898

ULF WAHLBERG (född 1938): Bilpark, signerad o daterad -99, 139/230, färglitografi, ca 40x56 cm

Oramad

Konst, Grafik, Nutida

Ulf Wahlberg färglitografi

Budhistorik (3 bud)

4163626
4159551
4159165

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.