Ellen Jolin akvarell

559897

ELLEN JOLIN (1854-1939): Motiv från Venedig, signerad och daterad Ellen Jolin Venezia 1892, akvarell, ca 77x32 cm

Konst, Äldre måleri

Ellen Jolin akvarell

Budhistorik (5 bud)
4168258
4161533
1 600
4159659
1 400
4159656
4159077

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.