Mona Huss Wallin färglitografi

559895

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Fönsterutsikt, signerad och daterad M Huss W-79, 108/460, färglitografi, ca 65x50 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (9 bud)
4169622
700
4169620
650
4169613
600
4169603
550
4168853
500

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.