Mario Schifano oljemålning

559893

MARIO SCHIFANO (Libyen 1934-1998 Italien): Landskap, signerad på baksidan Schifano, olja på duk, ca 70x100 cm
PROVENIENS
Agart s.r.l., Galleria d'Arte e Antiquariato, Roma

Ändringar/tillägg

Konst, Modernt måleri, Collection

Mario Schifano oljemålning

Budhistorik (29 bud)
4169589
38 000
4169588
37 000
4169587
36 000
4169586
35 000
4169585
34 000

Slutpris SEK:
38 000
3 640 EUR, 4 275 USD
Utropspris SEK:
25 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.