Joakim Allgulander färglitografi

559887

JOAKIM ALLGULANDER (född 1965): "Land", signerad och numrerad Joakim Allgulander, provtryck, färglitografi, bladmått ca 45x83 cm

Tavelvagn 3

Budhistorik (5 bud)
4160971
500
4162924
450
4160971
4162918
4160971

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.