Spegel i empirestil

559885

SPEGEL, 1900-talets första hälft, empirestil, bronserad samt grönmålad dekor, fasettslipat glas, 81x41,5 cm

Lagningar och skador

Speglar

Rum 5

Spegel i empirestil

Budhistorik (11 bud)
4166029
4166704
750
4166029
700
4166586
650
4166029
600

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.