Broderad textil

559873

TEXTIL, 1900-talets mitt, broderad dekor med blommor, 120x165 cm

Bruksslitage

Mattor/Textilier

Monter 12

Broderad textil

Budhistorik (13 bud)
4166250
900
4166348
850
4166250
4166347
750
4166250
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.