Spegel rokokostil

559872

SPEGEL, 1900-talets mitt, rokokostil, förgylld och bronserad, dekor i pastellage, kantglas, höjd ca 90x43 cm

Spricka i glas

Speglar

Rum 21

Spegel rokokostil

Budhistorik (7 bud)
4165501
600
4163758
550
4165500
500
4163758
450
4163292

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.