Sidobord 1 par 1900-tal

559870

LAMPBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, möjligen Nordiska Kompaniet, vitlackerade, låda i sargen, mässingslister, höjd 60, 50x70 cm

Smäre bruksslitage, gulnader

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 4

Sidobord 1 par 1900-tal

Budhistorik (4 bud)

4167016
1 400
4166756
4166707
850
4165972

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.