Spegel konsolbord gustaviansk stil

559865

SPEGEL, med KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld, spegelns mått ca 170x76, konsolbordets mått höjd 49, 66x33 cm

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 19

Budhistorik (19 bud)
4168660
1 900
4167886
1 800
4167384
1 700
4166546
1 600
4167383
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.