Fåtöljer Louis XV stil

559861

FÅTÖLJER, 1 par, Louis XV stil, 1900-talets mitt, skuren dekor, klädd i sammet, sitthöjd ca 42 cm

Bruksslitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 4

Fåtöljer Louis XV stil

Budhistorik (6 bud)
4169189
2 400
4160710
4160710
4160708
1 900
4160707

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.