Blomsterstilleben oljemålning

559859

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Astrar, monogramsignerad BC, olja på pannå, ca 24x36 cm

Smärre ytskador

Konst, Äldre måleri

Blomsterstilleben oljemålning

Budhistorik

2018-07-23 kl 19:12
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.