Asko stolar 4 st

559856

IIMARI TAPIOVAARA, karmstolar, 1 par, 1900-talets slut, för Asko, lackad bjök, sitthöjd ca 44 cm

Bruksslitage

Möbler, Stolar, Design

Rum 4

Asko stolar 4 st

Budhistorik (8 bud)
4166379
650
4166086
600
4159314
550
4159184
500
4159313
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.