NK soffbord

559849

NORDISKA KOMPANIET, soffbord, 1900-talets mitt, mahognyfanér, utdragbara skivor, mittdel med folie, höjd 53, 85x50 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 5

NK soffbord

Budhistorik (5 bud)
4161283
500
4162248
450
4161283
4160456
4156632

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.