Spegel i rokokostil

559848

SPEGEL, 1900-tal, rokokostil, pastellagedekor samt träskuren, bronserad, ca 97x40 cm

Dekorbit saknas, sidoglas med sprickor, slitage

Speglar

Rum 4

Spegel i rokokostil

Budhistorik (3 bud)

4164710
4164709
4164708

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.