Gravyr Lennartsnäs

559842

GRAVYR, 1800-tal, efter Claude Lorraine, "Seiner Kurfürstlichen Durchlaucht zu Baden", rammått (ram i empire), ca 67x61 cm
PROVENIENS: Lennartsnäs slott, Näs socken, Uppsala län

Pastellageskador

Konst, Grafik, Lennartsnäs

Rum 3

Gravyr Lennartsnäs
Budhistorik (15 bud)
4170668
2 600
4170615
2 400
4170600
4170594
1 600
4170572

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.