Skåp 1700-tal rokoko

559836

SKÅP, 1700-tal, rokoko, fanérade med bl.a. valnöt, 2-delat, beslag i brons, höjd ca 220, 152x57 cm

sprickor, skador, fanérbortfall, senare fötter

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Skåp 1700-tal rokoko

Budhistorik (47 bud)
4167656
17 500
4170695
17 000
4167656
16 000
4170693
15 500
4167656
14 000

Slutpris SEK:
17 500
1 689 EUR, 1 918 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.