Skåp 1700-tal

559834

SKÅP, 1700-tal, betsat, kulfötter, invändigt med hyllplan samt skedhylla, nederdel med låda, höjd ca 180, 110x45 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Lagningar, senare kulfötter

Möbler, Skåp, byråer

Rum 18

Skåp 1700-tal

Budhistorik (32 bud)
4165298
6 200
4165301
6 000
4165298
5 800
4165299
5 600
4165298
5 400

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.