Soffa och stolar 30-tal

559826

SOFFA, STOLAR 1 par, 1930-tal, möjligen Carl Malmsten, fanérad med alm och jakaranda, textillklädd, sitthöjd ca 40-44, soffans längd 188 cm

Omklädd, soffa med senare betsad kant, fläckar, slitage

Möbler, Soffor

Rum 3

Soffa och stolar 30-tal

Budhistorik (3 bud)

4170503
4169575
4163530

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.