Charles Sjöholm oljemålning

559821

CHARLES SJÖHOLM (född 1933): Tidningskiosken, signerad C Sjöholm, olja på duk, ca 27x22 cm

Rum 11

Charles Sjöholm oljemålning

Budhistorik (21 bud)
4165908
1 600
4165906
4165905
1 400
4165904
1 300
4165903

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.