Erik Hallström akvarell

559820

ERIK HALLSTRÖM (1905-1992): "Nybygget", signerad och daterad -32, akvarell, ca 46x57 cm

Proveniens: Einar Forseth

Rum 4

Erik Hallström akvarell

Budhistorik (4 bud)

4162784
4161496
1 700
4155456
1 600
4155455

Slutpris SEK:
212 EUR, 241 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.