Palle Nielsen träsnitt

559816

PALLE NIELSEN (Danmark, 1920-2000): (21), Soldaten og Barnet Vejen till Byen 1 og 2, kompositoner, monogramsignerade och daterade -54, delvis numrerade, titel a tergo, i etui, kopierad verksförteckning medföljer

Ej komplett

Monter 11

Palle Nielsen träsnitt

Budhistorik (35 bud)
4165363
3 200
4165362
4165361
2 800
4165357
2 600
4165360
2 600

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.