Axel Fridell etsning

559811

AXEL FRIDELL (1894-1935): Stadshuset, monogramsignerad och daterad i trycket AF 1925, signatur i blyerts, etsning, ca 20x29 cm
LITTERATUR: Haskell 223

Fack 19

Axel Fridell etsning

Budhistorik (18 bud)
4160700
1 300
4156830
4159340
4156830
4159338
950

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.