Divan sammetsklädselSlitage

559809

DIVAN, 1900-talets början, kulfötter, blå sammetsklädsel, öppningsbar med sänginredning, längd ca 180 cm

Smärre slitage

Möbler, Soffor

Rum 13

Divan sammetsklädselSlitage

Budhistorik (4 bud)

4159044
4158513
700
4155528
500
4155328

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.