Oscar Reutersvärd färglitografier

559808

OSCAR REUTERSVÄRD (1915-2002): (2) Omöjliga figurer, signerade Oscar Reutersvärd, numrerade 32/200, färglitografier, ca 35x40 cm

Passepartout med bucklor

Baltzarsgatan 6, Malmö

Budhistorik (2 bud)

4163304
500
4156099

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.