Ivan Ivarsson oljemålning

559807

IVAN IVARSSON (1900-1939): Motiv med kvinna, monogramsignerad och daterad II -26, olja på pannå, ca 43x29 cm

Smärre färgbortfall

Ivan Ivarsson oljemålning

Budhistorik (23 bud)
4165635
8 400
4165319
8 200
4165512
8 000
4165319
7 800
4165510
7 600

Slutpris SEK:
8 400
811 EUR, 921 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.