Niki Cash graffiti

559805

NIKI CASH (Stockholm, född 1973): Komposition - digtal print, signerad och numrerad 21/50, digital print, ca 54x54cm

HISTORIK:

Rum 9, Vagga 2

Niki Cash graffiti
Budhistorik (2 bud)

4163033
4161310

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.