Niki Cash

559800

NIKI CASH (Stockholm, född 1973): Komposition - graffiti, signerad och numrerad, provtryck , digital print, ca 54x54 cm

HISTORIK:

Rum 9, Vagga 2

Niki Cash
Budhistorik (1 bud)

4163034
2018-07-18 08:06:35

2018-07-19 kl 19:27
Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.