Bazarscen oljemålning

559798

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Bazarscen från Tanger, signerad och daterad T Sata -82, olja på pannå, ca 22x14 cm

Skador och slitage

Konst, Äldre måleri

Fack 47

Bazarscen oljemålning

Budhistorik (16 bud)
4165639
4165641
4165639
950
4165616
900
4163222
850

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.