Petter Thoen färglitografi

559796

PETTER THOEN (född 1943), "I asked for two carat but I got one ...", signerad Thoen, 40/250, färglitografi, ca 31x46 cm

Rum 9, Vagga 1

Petter Thoen färglitografi
Budhistorik (13 bud)
4168824
1 800
4168705
1 700
4168581
1 600
4167759
4168580

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.