Holger Almqvist oljemålning

559795

HOLGER ALMQVIST (1907-1978): Kvinna vid vävstol signerad, olja på duk, ca 66x54 cm

Rum 6

Holger Almqvist oljemålning

Budhistorik

2018-07-19 kl 21:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.