Petter Thoen ''Clark Kent''

559794

PETTER THOEN (född 1943): "Clark Kent", signerad Thoen, 48/295, färglitografi, ca 28x36 cm

Petter Thoen ''Clark Kent''

Budhistorik (16 bud)
4168726
1 900
4168465
1 800
4168444
1 700
4167761
1 600
4168443
1 600

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.