Petter Thoen färglitografi

559793

PETTER THOEN (född 1943): Utan titel, signerad Thoen, 187/350, färglitografi, ca 32x46 cm

Petter Thoen färglitografi

Budhistorik (7 bud)
4169332
600
4169336
550
4169332
500
4169329
450
4169261

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.