Petter Thoen färglitografi

559792

PETTER THOEN (född 1943): "Wow", signerad Thoen, 181/350, färglitografi, ca 46x32 cm

Rum 9, Vagga 2

Petter Thoen färglitografi
Budhistorik (11 bud)
4167777
4167758
4167776
4167758
850
4167774

Slutpris SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.