Eva Ljungdahl färglitografi

559785

EVA LJUNGDAHL (född 1946): Landskap, signerad Eva Ljungdahl, 167/240, färglitografi, ca 48x44 cm

Rum 9, Vagga 1

Eva Ljungdahl färglitografi
Budhistorik (1 bud)

4163224
2018-07-18 10:44:46

2018-07-19 kl 18:10
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.