Susanne Nessim färglitografi samt grafiskt blad

559779

SUSANNE NESSIM (född 1944): Blomma, signerad Nessim, färglitografi, nr 59/65, ca 63x48 cm, samt blomma, signerad nessim, seriegrafi, nr 88/100, ca 38x27 cm

Rum 9, Vagga 1

Budhistorik (1 bud)

4162824
2018-07-17 23:39:44

2018-07-18 kl 11:08
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.