Tumma 1900-tal

559777

TRUMMA, 1900-tal, klädd i zebraskinn, träben, höjd ca 52, diameter 59 cm

Slitage

Instrument

Rum 7

Tumma 1900-tal

Budhistorik (2 bud)

4165169
4155738

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.