Maria Larkman litografier

559776

MARIA LARKMAN (född 1964), 2 st grafiska blad: Marilyn, signerad Maria Larkman, 77/240, ca 42x29 cm, samt Tigra, signerad Maria Larkman, 73/240

Rum 9, Vagga 2

Maria Larkman litografier
Budhistorik (1 bud)

4162912
2018-07-18 00:40:32

2018-07-18 kl 21:50
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.