Ljuskrona Karl Johan-stil

559772

LJUSKRONA, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, förgylld stomme, behängd med olikslipade prismor, höjd ca 67, diameter 60 cm

Belysning, Ljuskronor

Rum 13

Ljuskrona Karl Johan-stil

Budhistorik (22 bud)
4170776
1 700
4170774
1 600
4170767
4170764
1 400
4170758
1 300

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.