Lisa Rinnevou färglitografi

559771

LISA RINNEVUO (född 1972): "Boogie down", signerad Lisa Rinnevou, 70/150, färglitografi, 75,5x105,5 cm

Fack 48

Lisa Rinnevou färglitografi

Budhistorik (6 bud)
4160974
4160973
2 600
4160965
1 900
4160844
4156438

Slutpris SEK:
287 EUR, 338 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.