Lage Lindell pastell

559770

LAGE LINDELL (1920-1980): Husfasader, monogramsignerad och daterad LL -47, pastell, ca 9x20 cm

Fack 29

Lage Lindell pastell

Budhistorik (4 bud)

4168730
1 700
4165973
1 600
4161664
4160561

Slutpris SEK:
1 700
163 EUR, 191 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.