George Lodström oljemålning

559769

GEORGE LODSTRÖM (1915-1972): Skeppsbron, signerad och daterad Lodström -68, olja på duk, ca 80x100 cm

Rum 20

George Lodström oljemålning

Budhistorik (9 bud)
4170729
2 400
4170665
4170664
4170663
1 700
4170644
1 600

Slutpris SEK:
2 400
230 EUR, 270 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.