Håkan Bengtsson digital print

559766

HÅKAN BENGTSSON (född 1965): Virrvarr, signerad och daterad Håkan Bengtsson 2015, nr 10/15, digital print, ca 98x98 cm

Rum 20

Håkan Bengtsson digital print
Budhistorik (13 bud)
4163747
2 600
4163721
4163622
4159726
4159724
750

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.