Oluf HØST färglitografi

559762

OLUF HØST (Danmark, 1884-1966): "Bondgaard", signerad, färglitografi, ca 37x58 cm

Gulnader

Tavelvagn 1

Oluf HØST färglitografi

Budhistorik (8 bud)
4167607
650
4165352
600
4167593
550
4165352
500
4163212
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.