Carl Ryd oljemålning

559757

CARL RYD (1883-1958): Läsande kvinna, olja på pannå, ca 48x35 cm

Ytslitage, pannån med synlig skarv

Konst, Äldre måleri

Drottninggatan 36, Malmö

Carl Ryd oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4165959
4165881
4163991
500
4155983
4155538

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 300 kr.