Carl Ryd oljemålning

559757

CARL RYD (1883-1958): Läsande kvinna, olja på pannå, ca 48x35 cm

Ytslitage, pannån med synlig skarv

Konst, Äldre måleri

Baltzarsgatan 6, Malmö

Carl Ryd oljemålning

Budhistorik (5 bud)
4165959
4165881
4163991
500
4155983
4155538

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 287 kr.