Erik Tryggelin oljemålning

559755

ERIK TRYGGELIN (1878-1962): Porträtt, signerad och daterad 1915 med blyerts, olja på pannå, ca 27,5x34,5 cm

Baltzarsgatan 6, Malmö

Erik Tryggelin oljemålning

Budhistorik (6 bud)
4164035
3 800
4164033
4164030
4158719
4158068

Slutpris SEK:
3 800
367 EUR, 416 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.