Spegel empirestil

559748

SPEGEL, 1900-talets första hälft, empirestil, förgylld, ca 83x40 cm

Bruksslitage

Speglar

Rum 21

Spegel empirestil

Budhistorik (5 bud)
4157627
1 400
4165254
1 300
4157627
4165253
4157627

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.