Matsalsgrupp gustaviansk stil

559745

MATSALSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, bestående av vitrinskåp, bord med 2 iläggskivor, 4 stolar, skåpets höjd ca 178, 110x44 cm, bordets höjd 73, 100x 140, totalt 250 cm

Bruksslitage, nyckel finns att avhämta på utlämmningen

Möbler, Matbord

Rum 18

Matsalsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
4170147
4169767
4169765
4169539
850
4169538

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.